Арт

Повернення до Раю

сulture.ua-wiesenfeld

Арон Візенфельд в своїх роботах розкаже вам про тлін все, що ви поки що не знали. Зокрема те, що він не має бути чимось яскравовираженим, більш того, невловимий тлін навіть страшніший за вловимий.

Сам Арон так коментує свої картини: “Якщо щось відбувається не на поверхні, людей це притягує, хоч вони і не розуміють чим саме. Вони відчувають якийсь зв’язок. Це і є незмінна тема моїх робіт — малювати щось, що дає натяк на те, що на картині не зображене”.

“Мої герої біженці, паломники і мандрівники, які намагаються потрапити на інший бік річки, на недосяжний бік. Я гадаю, вони йдуть за несвідомим покликом, який резонує глибоко всередині них. Їх тягне в місце, про існування якого вони забули, для них це щось на зразок повернення до Раю”.

сulture.ua-wiesenfeld1 сulture.ua-wiesenfeld2 сulture.ua-wiesenfeld3 сulture.ua-wiesenfeld4сulture.ua-wiesenfeld5 сulture.ua-wiesenfeld6 сulture.ua-wiesenfeld7 сulture.ua-wiesenfeld8сulture.ua-wiesenfeld9 сulture.ua-wiesenfeld10 сulture.ua-wiesenfeld11 сulture.ua-wiesenfeld12сulture.ua-wiesenfeld13 сulture.ua-wiesenfeld14 сulture.ua-wiesenfeld15

© Aron Wiesenfeld

Comments

comments