Ілюстрації

П’ятничний психодел: приберіть дітей від екранів

culture.ua-saeki19

Тосіо Саекі називають «хрещеним батьком японського еротизму», втім, в тому, що своїми роботами він зробить вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися, ми не певні. З іншого боку, ми переконані, що побачивши роботи Тосіо раз, ви точно не зможете їх забути, а, можливо, й повернетесь до них ще не раз.

Біль і задоволення, жах і хіть, напруга і природність — все це змішується в дивний калейдоскоп, котрий викликає дискомфорт і бажання додивитися до кінця одночасно.

На превеликий жаль, цього тижня Тосіо не стало.

culture.ua-saeki

Ми придумали рубрику «П’ятничний психодел», щоб допомогти вам налаштуватися на правильні вихідні, які обов’язково мають бути дещо божевільними, такими ж як роботи, що ми збираємо спеціально з цього приводу.

culture.ua-saeki1 culture.ua-saeki2 culture.ua-saeki3 culture.ua-saeki4 culture.ua-saeki5 culture.ua-saeki6 culture.ua-saeki7 culture.ua-saeki8 culture.ua-saeki9 culture.ua-saeki10 culture.ua-saeki11 culture.ua-saeki12 culture.ua-saeki13 culture.ua-saeki14 culture.ua-saeki15 culture.ua-saeki16 culture.ua-saeki17 culture.ua-saeki18 culture.ua-saeki20

Comments

comments