Фото

Таємний Едем

culture-ua_sacha_goldberger_9a

«Я люблю розповідати історії. Я просто повернений на цьому і роблю все, щоб кожен мій знімок відновис вашу уяву кудись дуже і дуже далеко«.

Це слова паризького фотографа Саші Голдбергера. Важко не погодитися, деякі кадри з його останнього проекту Таємний Едем відносять уяву дуже і дуже далеко. Особливо це стосується знімків з Білосніжкою і гномами.

Мило і непристойно, небанально і еротично.

culture-ua_sacha_goldberger_0a culture-ua_sacha_goldberger_0b culture-ua_sacha_goldberger_1a culture-ua_sacha_goldberger_1b culture-ua_sacha_goldberger_2aculture-ua_sacha_goldberger_2b culture-ua_sacha_goldberger_3a culture-ua_sacha_goldberger_3b culture-ua_sacha_goldberger_4a culture-ua_sacha_goldberger_4bculture-ua_sacha_goldberger_5a culture-ua_sacha_goldberger_5b culture-ua_sacha_goldberger_6a culture-ua_sacha_goldberger_6b culture-ua_sacha_goldberger_7aculture-ua_sacha_goldberger_7b culture-ua_sacha_goldberger_8a culture-ua_sacha_goldberger_8b culture-ua_sacha_goldberger_9a culture-ua_sacha_goldberger_9bculture-ua_sacha_goldberger_10a culture-ua_sacha_goldberger_10b

© Sacha Goldberger

Comments

comments