Арт

“Приборкуючи звіра”

culture.ua-bastien

40 годин — стільки часу може провести Олександра Бастьєн, працюючи над малюнком. Канадська художниця малює олівцями, намагаючись зробити картинку якомога реалістичнішою. Як і Наталья Бенчікова, головним джерелом натхнення Бастьєн називає людське тіло і ту різноманітність форм і позицій, яких воно може набути.

Серія робіт Олександри, які я хочу вам показати називається «Приборкуючи Звіра».

culture.ua-bastien1

Ми часто приховуємо свій біль, причому іноді навіть не усвідомлюючи цього. Це незнання накладає величезний відбиток на наші життя. Своїми роботами Олександра спробувала підштовхнути тих, кому це необхідно, до того, щоб відкрито подивитися на свої страхи.

culture.ua-bastien2

«Хто з нас хоча б раз в житті не страждав? Чи не відчував на собі тягар фізичного або психологічного насилля? Хворобливі відчуття, що супроводжують такий досвід, я називаю словом «Звір».

Звір — це ворог, це загроза, це відчуття болю. Це джерело наших страхів і нічних жахіть. Якщо ми будемо тримати його всередині, то це призведе до ще більших потрясінь, і, навпаки — приборкання звіра допоможе нам йти своїм шляхом далі. Друге рішення вимагає неабиякої відваги, сили і смирення, адже нам доведеться зізнатися самим собі в усіх слабкостях і вадах своєї природи.

Своїми роботами я пропоную почати боротьбу з внутрішнім Звіром, вигнати його і забути про нього. Як тільки ми відведемо йому потрібне місце, він уже не буде нашим ворогом і більше не буде визначати хід нашого життя «.

culture.ua-bastien3culture.ua-bastien4culture.ua-bastien5culture.ua-bastien6culture.ua-bastien7

© Alexandra Bastien

Comments

comments