Стиль життя

Ранок понеділка: «Шведські татусі»

culture-ua-swedish-dads1

Шведське законодавство пропонує досить щедрі умови декретної відпустки — 480 оплачуваних днів, причому 90 з них з дітьми зобов’язаний провести батько. Більш того, батьки взагалі можуть розділити декретну відпустку навпіл і держава навіть пропонує певні бонуси — чим більше днів у декреті проводить саме тато, тим вищий бонус. Таким чином у Швеції підтримують гендерну рівність, пропонуючи рівні можливості і рівні обов’язки.

Незважаючи на такі щедрі умови, наразі лише 14% батьків розділяють декрет навпіл. Про тих, хто наважився на такий крок і зняв свій проект «Шведські татусі» фотожурналіст Йохан Бевман.

Ранкова порція мімімі просто забезпечена.

culture-ua-swedish-dads2

Нашу щотижневу рубрику присвячено незвичним і цікавим проектам і роботам, які дарують натхнення, адже ранок понеділка — це саме той час, коли дуже важливо увійти в робочий ритм і налаштуватися на цікавий і продуктивний тиждень.

culture-ua-swedish-dads3 Swedish Dads culture-ua-swedish-dads5 culture-ua-swedish-dads6Swedish Dads culture-ua-swedish-dads8 culture-ua-swedish-dads9 culture-ua-swedish-dads10 culture-ua-swedish-dads11Swedish Dads Swedish Dads Swedish Dads culture-ua-swedish-dads15 culture-ua-swedish-dads16 © Johan Bävman

Comments

comments