Мода і дизайн

Львівський бездомний як ікона стилю

slavik

«Матеріальність — ніщо, стиль — все», така думка проноситься головою після перегляду тих фото, які ми пропонуємо вашій увазі. Проект Юрка Дячишина «Мода Славіка» — серія знімків бездомного дивака Славіка, якому життєві обставини не заважають бути своєрідною місцевою іконою стилю.

Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_15_resize

Як пише автор, Славіку 55 років, він бездомний божевільний волоцюга, циган, та зовсім незвичний, він веде особливий спосіб життя, непритаманний для бомжа — Славік не тягається з купою сумок, не порпається по смітниках, не спілкується з іншими, бездомними, а цигани взагалі від нього відреклися.

Славік майже ніколи не вдягається в той самий одяг, для бездомного це дуже дивно. Крім щоденної зміни одягу (часом двічі на день), Славік регулярно міняє зачіски, бороди, голиться під пахвами:)! Як це можливо для бомжа? У нього є схованка, про яку ніхто не знає, він береже таємницю свого житла.

Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_51_resize

Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_06_resize

Славік тиняється вулицями, вибірково ненав’язливо може просити милостиню. Регулярно п’є алкоголь, переважно пиво, але не є алкоголіком.  «Головне не втратити здоров’я і щоб ніхто не порушував і не руйнував внутрішнього спокою», каже Славік.

Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_64_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_01_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_05_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_10_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_17_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_19_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_20_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_27_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_30_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_31_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_36_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_60_resize Yurko Dyachyshyn_(Slavik-Fashion)_62_resize

Автор зробив близько 80 фото Славіка, інші ви можете переглянути безпосередньо на сайті.

Comments

comments