Фото

Моделі вкриті медом у фотопроекті «Збереження»

culture.ua-preservation

Зазвичай Блейк Літтл співпрацює з зірками рівня Семюеля Л. Джексона, Гвінет Пелтроу, Тома Круза і Кевіна Спейсі, але для свого проекту «Збереження» («Preservation») він вирішив знайти абсолютно нові обличчя (і тіла, як ми бачимо). Фотограф дав оголошення і в результаті зустрівся з майже сотнею людей, оригінальні знімки яких можна побачити в останній книзі Блейка.

culture.ua-preservation1

Концепція проста — Блейк фотографував своїх моделей, не залишивши на них ніякого одягу окрім тонкого шару меду, таким чином зробивши їх схожими на незвичайні бурштинові скульптури.

«Все почалося з того, що я просто експериментував з медом під час зйомок, щоправда, спочатку я вкривав медом лише обличчя або окремі частини тіла. Після декількох зйомок я зрозумів, що ефект настільки цікавий, що варто спробувати облити медом все тіло, граючи з кольором і текстурою, щоб зробити об’єкт ще більш цікавим. У меду є приголомшлива якість, він приховує впізнавані риси і на виході отримуєш щось абсолютно нове «.

culture.ua-preservation2 culture.ua-preservation3 culture.ua-preservation4 culture.ua-preservation5 culture.ua-preservation6 culture.ua-preservation7 culture.ua-preservation8 culture.ua-preservation9 culture.ua-preservation10

(с) Blake Little

Comments

comments