Особистості

Жінка, якої ніколи не існувало

culture.ua-niemi-duse

Фотопроект “Жінка, якої ніколи не було” Ані Ніємі — візуалізація фрази італійської акторки Елеонори Дузе “Поза сценою мене не існує”. Це історія героїні, яка існує тільки перед очима публіки, коли ж на неї ніхто не дивиться вона повільно зникає.

Дузе була однією з найвідоміших акторок свого часу і такого визнання досягла зокрема завдяки тому, що фактично “стирала” свою особистість на сцені, повністю занурюючись в образи своїх героїнь. Її біограф відзначав, що авторка майже не використовувала грим, перетворення відбувалося на іншому рівні, вона ніби дозволяла своїм персонажам, їхнім внутрішніх потягам і емоціям використовувати її тіло як інструмент для вираження і розкриття.

В житті ж Дузе була настільки закритою, наскільки відкритою на сцені, вона нечасто спікувалася з пресою і фраза одного разу сказана журналістові на думку Ніємі розкриває особистість акторки якнайкраще. Сама Аня в чомусь теж схожа на свою героїню. Вона завжди працює сама, виставляючи кадри, позуючи в ньому і знімаючи результат. Цей проект не виняток.

culture.ua-niemi-duse2 culture.ua-niemi-duse4 culture.ua-niemi-duse5 culture.ua-niemi-duse6 culture.ua-niemi-duse7culture.ua-niemi-duse8 culture.ua-niemi-duse9 culture.ua-niemi-duse10 culture.ua-niemi-duse11 culture.ua-niemi-duse12culture.ua-niemi-duse13 culture.ua-niemi-duse14 culture.ua-niemi-duse15

Comments

comments