Стиль життя

Не зупиняйтесь!

culture.ua-pointe

Якось Тайлер Шилдс поділився зі своїми шанувальниками одним зі зроблених знімків. Фотограф не вважав цю роботу чимось особливим, але на свій подив побачив, що знімок неймовірно сподобався публіці. Така реакція надихнула Тайлера на невеликий текст і ми хотіли б, щоб ви його теж прочитали.

Викладаючи це фото, я й гадки не мав про те, яку реакцію воно викличе і скільки уваги отримає. Цей знімок став найпопулярнішим за кількістю лайків і шейрів серед усіх, що я викладав в інстаграм і фейсбук. Після цього я замислився про те, що цей кадр міг ніколи і не з’явитися, якщо б я не вирішив перевірити свої сили у випробуванні «100 днів фотографування» (один знімок кожен день). У будь-якій справі, фотографія це або щось інше, найголовніше — самовіддача і занурення в процес. Я ніколи не забував про це і чим більше роботи на мене навалювалося, тим більше я намагався робити її дедалі краще і  якісніше. Мені просто постійно хочеться ставати кращим.

Тому, якщо ви читаєте цей текст і маєте сумніви з якогось приводу, то просто продовжуйте викладатися неповну, не шкодуйте сил і ніколи не зупиняйтесь!

culture.ua-pointe

Comments

comments