Дата

Дата: 10 січня — Лінда Лавлейс

culture.ua-linda 0

Лінда Лавлейс (10 січня 1949 — 22 квітня 2002) — зірка фільму «Глибоке горло» («Deep Throat»), що став її 15 хвилинами слави.

culture.ua-linda 2

Для тих, хто не в курсі, коротко розповім про сюжет фільму: героїня Лавлейс не отримує задоволення від сексу і після консультації з лікарем дізнається, що клітор знаходіться у неї в горлі (отакоє), після чого звичайно ж надолжує пропущене. Це був перший по-справжньому професійний кольоровий порнофільм, зі студійним освітеленням, діалогами, сюжетом, а такой саундтреком — піснею, написаною спеціально для фільму — «Deep throat, deeper than deep…»

culture.ua-linda 1

Факти:

* У старших класах Лінда мріяла про те, щоб стати монахинею, а через її скромність у школі її називали Miss Holy Holy (Святенниця).

* Фільм «Глибоке горло» був знятий протягом 6 днів, а гонораром, який Лінда за нього отримала були 1250 доларів. Особливо дивно така цифра звучить зараз, тому що наразі фільм заробив більше 100 міліонів доларів (насправді оцінки доходів від фільму варіюються від 100 до 600 міліонів доларів), при загальному бюджеті у 22,5 тисячі доларів.

* Спочатку Лінда стверджувала, що фільм знятий абсолютно про неї, що це був акт свободи, проте у 1980 році, вона зреклася свого успіху (щоправда після кілько невдалих спроб повторити його), а у своїй автобіографії розповіла, що ніколи не отримувала задоволення від сексу, а у порнофільмах зyімалася через страх, що в іншому випадку її вб’ють. Вона писала : «Коли ви дивитися цей фільм, то ви дивитися на моє згвалтування. Це злочин, що цей фільм до сих пір показують; до моєї голови весь час був приставлений пістолет«. Пізніше Лінда стала спікером феміністичної організації «Жінки проти порнографії», вона була єдиним вихідцем з порноіндурстії, що так відкрито її критикував.

culture.ua-linda 3

The End. And Deep Throat to you all*
*так закінчувався фільм.

Comments

comments