Дата

Книжки, які допоможуть повернутися в школу

cover

Перше вересня — це завжди привід поностальгувати за шкільними роками. Ми підібрали для вас вечірнє чтиво на cьогодні — 10 книжок про школу, які ви можете перечитати просто зараз.

Баранкін, будь людиною

Повість про двох школярів, які, шукаючи легшого життя, встигли побувати горобцями, метеликами і трутнями.111

Велика перерва 

Серія дуже смішних оповідань про шкільне життя. Як затримати порушника Державного кордону за допомогою генної інженерії? Що таке телепатія і де її можна застосувати в шкільному житті? На ці та інші питання ви зможете знайти відповідь у цій книжці.
velyka_pererva____120214

Грицева шкільна наука

Слово «а-ба-ба-га-ла-ма-га» знайоме кожному з нас, незважаючи на те, що шкільні роки Гриця були ой як давно. Перечитати класику ніколи не буде зайвим.
gryceva-shkilna-nauka-210309-1

Дикий собака Динго

Книга не стільки про школу скільки про кохання і саме тому ми не змогли відмовити собі у задоволенні нагадати вам про неї.
dykysobakadingo_241010

Дзеркальце в портфелі

Ще одна дуже весела збірка про шкільне життя, а ілюстрації Анатолія Василенка роблять текст тільки смішнішим.
dzerkalce-v-portfeli-26022010-1

Незвичайні пригоди в лісовій школі

Класика, яка встигла стати найулюбленішою книжкою не одного першокласника. Книга, прочитавши яку в дитинстві, пам’ятаєш усе життя.
5

Пригоди Електроника

Не всі читали цю книгу, але шанс не побачити фільм був у мало кого, тож якщо ви не читали, зараз є така нагода.
el

П’ятірка з хвостиком

Якщо імена Спасокукоцький і Кукуєвицький вам щось говорять, переконані ми з радістю перечитаєте цю книжку та згадаєте інших героїв.
7

Сто років тому вперед

Ще одна книжка, екранізацію якої пропустити було важко — «Гостя з майбутнього» і дитячі рефлексії про неможливість бути одним з героїв фільму і книги.
9

Трійка з мінусом, або Пригода у 5-А 

Одна справа, якщо схопить трійку звичайний школяр. Ну трійка і трійка, велике діло. А якщо найзразковіша відмінниця? Із незвички через трійку може такого накоїти, що ви собі й не уявляєте!
3zminusom-260609-2

Comments

comments