Фото

Законсервовані страхи Джоанн Лі

culture-ua-johanne-lee12

В дитинстві я любила гуляти в лісі, що був недалеко від мого дому. На самоті. Зазвичай я гуляла знайомою стежкою, але одного зимового дня я відхилилася від стандартного маршруту і раптом почула крик якогось чоловіка, а потім побачила, що на мене мчить зграя гавкаючих собак. Я одразу ж впала в сніг і вдала з себе мертву. Затримала дихання. А собаки оточили мене, обнююхуючи з усіх боків. Такого сраху я не відчувала ніколи, страху були з’їденою заживо”.

Страхи і небезпека були присутні в житті фотографа Джоанн Лі з самого дитинства, можливо тому їй настільки подобається досліджувати у своїх роботах цю найтемнішу зі сторін життя. Окрім того, будучи “складним” підлітком Джоанн не гребувала експериментами з ЛСД і багато в чому її образи запозичені з світу наркотичних тріпів, світу окремого, закритого, відстороненого, дивного, безпосереднього і в чомусь жорстокого.

culture-ua-johanne-lee2 culture-ua-johanne-lee3 culture-ua-johanne-lee4 culture-ua-johanne-lee4aculture-ua-johanne-lee1 culture-ua-johanne-lee5 culture-ua-johanne-lee5a culture-ua-johanne-lee6culture-ua-johanne-lee7 culture-ua-johanne-lee8 culture-ua-johanne-lee9 culture-ua-johanne-lee10culture-ua-johanne-lee11 culture-ua-johanne-lee13 culture-ua-johanne-lee14 culture-ua-johanne-lee15

Comments

comments