Фото

Вбивства у світі високої моди

culture-ua-high-fashion-crime-scenes

Серія знімків Мелані Пулен дійсно має прямий зв’язок зі світом криміналу — своє натхнення фотограф шукала в архівах одного з поліцейських відділків Лос Анджелесу.

Ідея проекту зародилася після того як одного разу Мелані наштовхнулася на книжку Люка Санте “Свідчення” (“Evidence”). Видання було присвячене знімкам зробленим на місцях злочинів у період з 1914 по 1919 роки. І хоча страхітливі історії цих злочинів самі по собі були достатнім враженням, увагу Пулен привернули не вони, а композиція кадрів.

Справа в тому, що до середини 50-х років криміналістична фотографія була цариною професійних фотографів. Це пояснюється складністю тогочасних камер, користуватися якими людям необізнаним було важкувато. Саме тому знімки зроблені в ті часи набагато драматичніші за ті, що з’являються у кримінальних хроніках зараз.

Мелані Пулен спробувала відтворити це дещо забуте мистецтво кримінальної хроніки і розказати свої моторошні історії одним кадром.

culture-ua-high-fashion-crime-scenes1 culture-ua-high-fashion-crime-scenes2 culture-ua-high-fashion-crime-scenes3 culture-ua-high-fashion-crime-scenes4 culture-ua-high-fashion-crime-scenes5culture-ua-high-fashion-crime-scenes6 culture-ua-high-fashion-crime-scenes7 culture-ua-high-fashion-crime-scenes8 culture-ua-high-fashion-crime-scenes9 culture-ua-high-fashion-crime-scenes10culture-ua-high-fashion-crime-scenes11 culture-ua-high-fashion-crime-scenes12 culture-ua-high-fashion-crime-scenes14 culture-ua-high-fashion-crime-scenes15

© Melanie Pullen

Comments

comments