Фото

Наодинці з собою

Paweł_Franik_on_his_own_2

У світі постійного руху і пошуку ми часто відкидаємо шанси побути наодинці з собою, приділити увагу внутрішнім потребам, а не зовнішньому світові. Фотограф Павел Франік пропонує глядачам зупинитися на хвилинку і спробувати знайти себе у повсякденній гарячці переповненного людьми світу.

Самотність на його знімках немає нічого спільного з смутком, це радше спосіб заглибитися в себе і відчути себе не повну. Самотність в інтерпретації Павела не викликає остраху, вона комфортна, красива, якщо хочете.

«Кожен з нас — одинокий він чи в щасливих стосунках, сімейний чи ні — має потребу в тому, щоб іноді залишатися насамоті: з собою, своїми думками і рефлексіями«.

Можемо спробувати побути просто тут і зараз.

culture-ua-franik-onhisown Paweł_Franik_on_his_own_2 Paweł_Franik_on_his_own_2 Paweł_Franik_on_his_own_2 Paweł_Franik_on_his_own_2Paweł_Franik_on_his_own_2 Paweł_Franik_on_his_own_4 Paweł_Franik_on_his_own_2 Paweł_Franik_on_his_own_2 Paweł_Franik_on_his_own_2Paweł_Franik_on_his_own_2 Paweł_Franik_on_his_own Paweł_Franik_on_his_own_2 Paweł_Franik_on_his_own_2Paweł_Franik_on_his_own

© Paweł Franik

Comments

comments