Колажі

П’ятничний психодел: Девід Хоскінс

culture.ua-david.hoskins 1

Девід Росс Хоскінс займається графічним дизайном, придумування дотепних жартів, розпиванням крафтового пива, суперечками з приводу кіно та докладає максимум зусиль, щоб не клікнути «Купити» той вініл, на який він давно наклав оком. Але головне все-таки дизайн.

culture.ua-david.hoskins 2
Ми придумали рубрику «П’ятничний психодел», щоб допомогти вам налаштуватися на правильні вихідні, які обов’язково мають бути дещо божевільними, такими ж як роботи, що ми збираємо спеціально з цього приводу.
culture.ua-david.hoskins 0 culture.ua-david.hoskins 3 culture.ua-david.hoskins 4culture.ua-david.hoskins 5 culture.ua-david.hoskins 6 culture.ua-david.hoskins 7 culture.ua-david.hoskins 8 culture.ua-david.hoskins 9culture.ua-david.hoskins 10 culture.ua-david.hoskins 11 culture.ua-david.hoskins 12 culture.ua-david.hoskins 13 culture.ua-david.hoskins 14culture.ua-david.hoskins 15 culture.ua-david.hoskins 16 culture.ua-david.hoskins 17 culture.ua-david.hoskins 18culture.ua-david.hoskins 19 culture.ua-david.hoskins 20 culture.ua-david.hoskins 21

Comments

comments