Фото

10 років автопортретів

culture-ua-mariellamelie7

Норвежка Маріель Амелі знімає автопортрети вже 10 років, втілюючи часом абсурдні сюжети, розвиток яких дуже легко дофантазувати.

Головна цінність її робіт, як на мене, в тому, що дофантазувати їх просто-таки страшенно хочеться, як і приміряти ледь не кожен образ на себе. Ти ніби зависаєш у якомусь паралельному світі, де можна дозволити собі бути дивакуватою, емоційною, одинокою, мрійливою, розгубленою та навіть просто ніякою.

culture-ua-mariellamelie culture-ua-mariellamelie0 culture-ua-mariellamelie1 culture-ua-mariellamelie2 culture-ua-mariellamelie3culture-ua-mariellamelie4 culture-ua-mariellamelie5 culture-ua-mariellamelie6 culture-ua-mariellamelie6a culture-ua-mariellamelie8culture-ua-mariellamelie9 culture-ua-mariellamelie10 culture-ua-mariellamelie11 culture-ua-mariellamelie12 culture-ua-mariellamelie13culture-ua-mariellamelie15 culture-ua-mariellamelie16 culture-ua-mariellamelie17 culture-ua-mariellamelie18 culture-ua-mariellamelie19culture-ua-mariellamelie20 culture-ua-mariellamelie21 culture-ua-mariellamelie22 culture-ua-mariellamelie23

© Mariell Amelie

Comments

comments